Oyun Yardimlasma Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hizli Bir Sekilde Gelismek

Hizli Bir Sekilde Gelismek Empty Hizli Bir Sekilde Gelismek

Mesaj tarafından Admin Ptsi Mayıs 11, 2015 10:24 pm

Merhaba arkadaslar Idea

Simdi sizlere paylasmak istiyorum, Daha hizli gelismek ve oyuna hakim olmaniza faydali olacaktir.

Oncelikle sunu belirtmek istiyorum, bircok oyunda oldugu gibi, oyunda benim stratejim her zaman kaynaktir, ( Enerji,Petrol,Demir,Gida Ve Para )

Biliyorsunuz ki, insaat,asker, Vs vs surelerle oluyor, bu sureleri en aza indirmek icin ilk once yapmanizi tavsiye ettigim bazi teknoloji ve komutan ozelliklerini ilk once arttirmaniz, belki 3-4 gun ugrastirir ama emin olun ki "Ornek 1 haftalik bir insaati 1 veya 2 gune iniyor sure olarak."

Simdi asagidaki adimlari izleyerek gelisiminizi hizlandirin.

1 - Komutan seviyelerinizi yukseltmek

Oyunda Komutan resmine tikladiginizda asagidaki resim karsiniza cikacak.

Hizli Bir Sekilde Gelismek Img_0118

Daha sonra TALENT diyoruz ve Karsimiza "COMBAT" ve "ECONOMY" cikiyor, Tavsiyem Economy bolumunden gitmeniz,

2 - Yukarida resimde gordugunuz gibi "Construction" "Research" "Gathering Speed" Seviyelerini Komutaninizin Seviyesi yukseldikce bu ozelliklerini yukseltin.

Bu asamalar Komutanin ozellikleri icindir.  Boylelikle insaat,teknoloji ve kaynak toplamalariniz hizlanacaktir.

3 - Simdi "LAB" Binasina Tikliyoruz, cikan seceneklerden "FUNCTION" ozelligine gidiyoruz, ve sonra yukardan "ECONOMY" kismina gidiyoruz,daha sonra "CONSTRUCTION" olan seviyeyi en az 7. seviyeye kadar yukseltin faydasini goreceksiniz.

Bu bolumun resmi asagida

Hizli Bir Sekilde Gelismek Img_0119

Elimden geldigi kadar yardimci olmaya calistim bu bolumde, Yeni bolumlerde gorusmek uzere

Saygilarimla RuZGaR cheers
Admin
Admin
Admin

Tecrube Puani : 0

https://turkiye.yetkinforum.com